Державна податкова служба у Київській області

  Зустріч з громадськістю на Бучанщині

  Днями відбулась зустріч начальниці Бучанської ДПІ ГУ ДПС у Київськії області Людмили Ступак з начальником фінансового управління Бучанської міської ради Тетяною Сімон.

  Людмила Ступак зауважила що одним з резервів наповнення місцевого бюджету є кампанія добровільного декларування активів громадян, термін дії якої продовжили до 1 березня 2023 року. Саме до цього часу громадяни матимуть змогу легалізувати неоподатковані в минулому статки за пільговою ставкою одноразового збору.

  Бородянською ДПІ проведено «гарячу лінію» щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та особливостей подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації

  Нещодавно начальником Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено «гарячу лінію» з роз’яснення податкового законодавства на тему «Актуальні питання щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та особливостей подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації». На запитання платників відповідала начальник Бородянської ДПІ Титенко Юлія.

  Бородянською ДПІ проведено зустріч з громадськістю та представниками бізнес-спільноти Бородянської територіальної громади

  Нещодавно керівником Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлією Титенко прийнято участь в нараді за запрошенням в.о. селищного голови Бородянської ОТГ та за участю директорки департаменту економіки Київської ОВА Наталії Погребної, начальника управління міжнародного співробітництва Київської ОВА Микити Геращенка, директора Агенції регіонального розвитку Київської області Олександра Ваховського, заступника селищного голови Костянтина Мороза, завідувачки сектору місцевого розвитку селищної ради Анни Шарикової, директора Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергія Колосовського, голови правління ГО «Благодійний фонд «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії» Наталії Целовальніченко, старост та представників бізнесу Бородянської територіальної громади на тему: «Підтримка бізнесу в умовах воєнного стану».

  Підприємство виплатила благодійну допомогу, які податкові наслідки?

  Бучанський відділ податків і зборів з фізичних осіб та камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області роз’яснює громадянам, що нецільовою є благодійна допомога, яка надається без встановлення умов або напрямів її витрачання. Вона надається в разі виникнення певних життєвих обставин (наприклад лікування, оздоровлення тощо) як своїм працівникам, так і особам, що не перебувають з підприємством в трудових відносинах. Для підприємства така виплата є незапланованою та непередбачуваною, тобто одноразовою.

  На офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється інформація про боржників

  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.35.4 ст.35 Податкового кодексу України, на офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється, зокрема, така інформація про боржників:

  щоденно - інформація про суб’єктів  господарювання, які мають податковий борг, із зазначенням керівників таких СГ та сум податкового боргу в розрізі платежів і територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, із зазначенням керівників таких територіальних органів;

  Зустріч з платниками ПДВ на Бучанщині

  Нещодавно начальник Бучанського відділу податків і зборів юридичних осіб Сергій Береговий управління оподаткування юридичних осіб провів засідання «круглого столу» з платниками податків та представниками громадських організацій Бучанщини на тему: «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану. Зміни у законодавстві щодо реєстрації податкових накладних». Під час заходу фахівець ознайомив присутніх з Порядком реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН, затверджений Постановою КМУ від 11.12.2019 №1165 та із змінами, що внесені до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1154.

  Шановні платники податків!

  Унаслідок військової агресії РФ об‘єкти критичної інфраструктури Київської області зазнали значних пошкоджень, а у зв’язку з систематичним відключенням електроенергії, в роботі державних податкових інспекціях Київщини відбулись певні зміни у режимі роботи.

  Документи для розгляду питання виключення ПП з переліку ризикових

  Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що у разі якщо за результатами автоматизованого моніторингу платник, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає хоча б одному критерію ризиковості, реєстрація таких ПН/РК зупиняється.

  Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари

  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що згідно з п.п.14.1.106 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України. максимальні роздрібні ціни – це ціни, встановлені на підакцизні товари (продукцію з урахуванням усіх видів податків (зборів). Акцизний податок з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включається до максимальної роздрібної ціни.

  Надання інформації щодо виділених земельних ділянок контролюючим органам включено до повноважень органів місцевого самоврядування

  Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Законом України від 30.11.2021 № 1914 внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема, передбачено включення до повноважень органів місцевого самоврядування надання інформації контролюючому органу за місцезнаходженням земельних ділянок щодо виділених земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) на підставі рішень органу місцевого самоврядування та надання копій таких документів:

  Чергову зустріч з громадськими організаціями, присвячену обговоренню змін в Порядку зупинення реєстрації ПН/РК, провели податківці Київщини

  У Головному управлінні ДПС у Київській області відбулась чергова зустріч з громадськими організаціями, під час якої фахівці керівного складу податкового органу інформували представників громадськості щодо змін у  Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 №1165, які набули чинності  14 жовтня 2022 року.

  До уваги платників податків: працюють «гарячі лінії» з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН

  Бучанська ДПІ Головного управління ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних можна звертатись як на податкові платформи, так і на телефонні «гарячі лінії», які функціонують у територіальних органах ДПС.

  Сторінка 1 із 8

  © 2022 Бучанська Районна Рада