Державна податкова служба у Київській області

  На Бучанщині відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2022 року

  Днями у Бучанському відділі податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану. Особливості кампанії «Декларування громадян-2023рік. ».

  Жителі Київщини спрямували зі своїх доходів до зведеного бюджету 3,4 млрд грн ПДФО

  За січень-лютий 2023 року жителі Київщини спрямували зі своїх доходів до зведеного бюджету 3,4 млрд грн  податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко. Зазначено, що до Державного бюджету сплачено 721 млн грн: це на 21% або 127 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

  Внесок платників Київщини до місцевих бюджетів складає більше 4 мільярдів гривень

  До місцевих бюджетів з початку року платники Київщини спрямували 4,1 млрд грн. Про це повідомила Юліана Козаченко, в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області. За наданою інформацією темп приросту до фактичних надходжень січня-лютого 2022 року складає 14%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 508 млн грн додаткових коштів.

  На Бучанщині відбулась зустріч з питань роз’яснювальної роботи щодо кампанії «Декларування громадян-2023»

  Начальник Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області Тетяна Єфременко черговий раз зустрілась з громадянами Бучанської ОТГ на тему: «Декларування доходів громадян отриманих протягом 2022 року».

  Щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій у період дії воєнного стану

  Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що відповідно до норм абзацу віcімнадцятого п.п.69.2 п.69 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (далі - ПКУ), з урахуванням змін внесених Законом України від 12.05.2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану», який набрав чинності 27.05.2022, визначено, що у разі виявлення порушень законодавства за результатами проведення перевірок до платників податків застосовується відповідальність згідно з ПКУ, законами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючи органи, з урахуванням обставин, передбачених п.п.112.8.9 п.112.8 ст.112 ПКУ (вчинення діяння (дії або бездіяльність) внаслідок обставин непереробної сили (форс-мажору)), що звільняють від фінансової відповідальності. При цьому вимоги законодавства щодо мораторію (зупинення) застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) на період дії воєнного, надзвичайного стану та/або на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), не застосовуються.

  Адміністративні послуги за січень-лютий 2023 року (Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області)

  Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує, що за січень-лютий 2023 року Центром  обслуговування платників опрацьовано 1117 звернень щодо надання адміністративних послуг.

  Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Їх отримали 573 фізичні особи. Надано 101 послуга з видачи відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. 

  До уваги платників податків! Як неприбутковій організації отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій?

  Бучанська ДПІ Головного управління у Київській області  нагадує, що відповідно до п. 12 прим. 1 Порядку ведення Реєструне прибуткових установ та організацій включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), неприбуткові підприємства, установи та організації (далі – неприбуткова організація) можуть звернутися до контролюючого органу із Запитом про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр).

  На Бучанщині пройшла ZOOM-конференція щодо новацій податкового законодавства

  Днями начальник Бучанського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області Сергій Береговий провів онлайн конференцію з платниками податків Бучанської територіальної громади. Обговорювали новації податкового законодавства в умовах воєнного стану, а також питання реєстрації або зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН. Сергій Береговий детально розповів про механізм автоматичної реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування у зв’язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2022 року №1428 «Про внесення змін до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі - Постанова 1428).Він зауважив, якщо у таких податкових накладних/розрахунках коригування зазначені операції виключно з кодами згідно з УКТЗЕД та/або кодами послуг згідно з ДКПП, що відображені у таблицях даних платника податку, врахованих згідно з рішенням комісії регіонального рівня, щодо таких податкових накладних/розрахунків коригування не прийняте рішення комісією регіонального рівня або комісією центрального рівня, у платника наявна відповідна сума ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), то у день набрання чинності Постанови 1428 діяла разова автоматична реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких була зупинена з 14.10.2022 до дня, що передує даті набрання чинності Постанови 1428 (з 14.10.2022 по 10.01.2023).

  До уваги платників податків! Як в е-формі подати довідку - розрахунок щодо ЄСВ?

  Бучанська ДПІ Головного управління ДПС у Київській області  наголошує, що п. 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Мінфіну від 16.09.2022 р. №291 із змінами та доповненнями (далі – Порядок) визначено, зокрема, що довідка-розрахунок на виплату заробітної плати складається платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за формою згідно з додатком 1 до Порядку.

  До уваги платників податків! Для виїзду за кордон на постійне місце проживання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

  Бучанська ДПІ Головного управління ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу Українивід 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) не пізніше 60 календарнихднів, що передують виїзду. 

  Бучанські податківці провели зустріч з громадянами Бучанської ОТГ

  Бучанські податківці провели зустріч з громадянами Бучанської ОТГ за участі начальника Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Київській області Тетяни Єфременко.

  Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області провела зустріч з платниками податків

  Днями у Бучанській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбулася зустріч з представниками бізнесу Бучанщини, за участі начальниці ДПІ Людмили Ступак з питань декларування доходів громадян отриманих в 2022 році, податкової амністії та можливостей Електронного кабінету платника податків.

  Сторінка 1 із 10

  © 2022 Бучанська Районна Рада