Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

    Депутати Бучанської районної ради

    Ахмеян
    Руслан Борисович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Бахтігарєєв
    Роман Григорович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Сила і Честь"

    Постійна комісія з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішення районної ради, рад територіальних громад та депутатської діяльності

    Бородай
    Вадим Анатолійович

    ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Постійна комісія з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішення районної ради, рад територіальних громад та депутатської діяльності

    Боришкевич
    Олександр Васильович

    "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

    Фракція "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

    Постійна комісія з питань фізкультури, спорту та розвитку туризму

    Василець
    Олеся Олександрівна

    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної політики, промисловості, торгівлі, транспорту та засобів масової інформації

    Воробйов
    Олександр Григорович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішення районної ради, рад територіальних громад та депутатської діяльності

    Гачков
    Сергій Миколайович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Опозиційна платформа - За життя"

    Фракція "Опозиційна платформа - За життя"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Григорчук
    Мирослав Васильович

    "Сила і Честь"

    Постійна комісія з правових питань, питань захисту прав людини, ветеранів війни, учасників бойових дій, правопорядку та антикорупційної політики

    Гриценко
    Анатолій Петрович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Опозиційна платформа - За життя"

    Фракція "Опозиційна платформа - За життя"

    Постійна комісія з правових питань, питань захисту прав людини, ветеранів війни, учасників бойових дій, правопорядку та антикорупційної політики

    Гнатюк
    Вікторія Юріївна

    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури та релігійних відносин

    Гуменюк-Торган
    Олена Олександрівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з питань екології, раціонального природокористування, використання природних ресурсів, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків катастроф

    Дзівідзінський
    Владислав Євгенійович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Дубас
    Володимир Михайлович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Голова Бучанської районної ради

    Забела
    Людмила Володимирівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "За майбутнє"

    Фракція "За майбутнє"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Залужняк
    Оксана Володимирівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "Нові обліччя"

    Фракція "Нові обличчя"

    Постійна комісія з правових питань, питань захисту прав людини, ветеранів війни, учасників бойових дій, правопорядку,та антикорупційної політики

    Зима
    Наталія Федорівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Кавулич
    Богдан Іванович

    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з правових питань, питань захисту прав людини, ветеранів війни, учасників бойових дій, правопорядку та антикорупційної політики

    Ковальчук
    Алевтина Володимирівна

    ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Контактний телефон:

     

    Ковінченко
    Анатолій Леонідович

    Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

    Фракція "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Копаниця
    Олександр Миколайович

    ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Постійна комісія з питань капітального будівництва, містобудування, архітектури, дорожнього господарства, охорони історичного серидовища та розвитку інфраструктури

    Крицкалюк
    Назар Іванович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Куценко
    Святослав Вікторович

    ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Постійна комісія з питань земельних відносин, збереження земельних насаджень, сільського, лісового та водного господарства

    Лановий
    Анатолій Михайлович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з правових питань, питань захисту прав людини, ветеранів війни, учасників бойових дій, правопорядку та антикорупційної політики

    Левітас
    Артем

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

    Фракція "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

    Лехман
    Іван Ласлович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Опозиційна платформа - За життя"

    Фракція "Опозиційна платформа - За життя"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Мартинюк
    Олексій Олександрович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "За майбутнє"

    Фракція "За майбутнє"

    Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної політики, промисловості, торгівлі, транспорту та засобів масової інформації

    Миронов
    Олег Геннадійович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Нагребельний
    Андрій Олегович

    ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Голова Бучанської районної ради
    з 26.11.2020 по 22.07.2021

    Негреша
    Дмитро Михайлович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Нові обличчя"

    Фракція "Нові обличчя"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Нелюбин
    Віталій Леонідович

    ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Олійнич
    Ольга Романівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "Слуга народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань земельних відносин, збереження зелених насаджень, сільського, лісового та водного господарства

    Ополінський
    Ігор Олегович

    Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

    Постійна комісія з питань екології, раціонального природокористування, використання природних ресурсів, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків катастроф

    Подашевська
    Тетяна Леонтіївна

    "Опозиційна платформа - За життя"

    Фракція "Опозиційна платформа - За життя"

    Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури та релігійних відносин

    Писанка
    Ванда Василівна

    "Нові обличчя"

    Фракція "Нові обличчя"

    Постійна комісія з питань капітального будівництва, містобудування, архітектури, дорожнього господарства, охорони історичного серидовища та розвитку інфраструктури

    Рибачук
    Олександр Анатолійович

    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Рижак
    Артем Олександрович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань фізкультури, спорту та розвитку туризму

    Самойдюк
    Іван Іванович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи" Віталія Кличка"

    Фракція "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Сегеда
    Станіслав Юрійович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань земельних відносин, збереження зелених насаджень, сільського, лісового та водного господарства

    Скочко
    Андрій Геннадійович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи" Віталія Кличка"

    Фракція Віталія Кличка "УДАР"

    Постійна комісія з питань комунальної власності, паливно-енергетичного збереження, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства

    Слюсаренко
    Богдан Олександрович

    "Нові обличчя"

    Фракція "Нові обличчя"

    Постійна комісія з питань земельних відносин, збереження зелених насаджень, сільського, лісового та водного господарства

    Смолянчук
    Наталія Вікторівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "Нові обличчя"

    Фракція "Нові обличчя"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Суховій
    Андрій Олександрович

    "Опозиційна платформа - За життя"

    Фракція "Опозиційна платформа - За життя"

    Постійна комісія з питань капітального будівництва, містобудування, архітектури, дорожнього господарства, охорони історичного серидовища та розвитку інфраструктури

    Степушенко
    Наталія Сергіївна

    "Нові обличчя"

    Фракція "Нові обличчя"

    Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури та релігійних відносин

    Страховська
    Ганна Олексіївна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної політики, промисловості, торгівлі, транспорту та засобів масової інформації

    Турок
    Руслан Васильович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "За майбутнє"

    Фракція "За майбутнє"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Тищенко
    Григорій Дмитрович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "За майбутнє"

    Фракція "За майбутнє"

    Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури та релігійних відносин

    Феєр
    Василь Васильович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Слуга Народу"

    Фракція "Слуга Народу"

    Постійна комісія з питань земельних відносин, збереження зелених насаджень,сільського, лісового та водного господарства

    Харченко
    Михайло Григорович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Сила і Честь"

    Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної політики, промисловості, торгівлі, транспорту та засобів масової інформації

    Хахулін
    Владислав Костянтинович

    Обраний від політичної партії
    "За майбутнє"

    Фракція "За майбутнє"

    Заступник голови Бучанської районної ради

    Цилюрик
    Ольга Володимирівна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

    Фракція Віталія Кличка "УДАР"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Черкашин
    Олексій Петрович

    Позапартійний

    Обраний від політичної партії
    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність

    Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури та релігійних відносин

    Яловчак
    Тетяна Миколаївна

    Позапартійна

    Обрана від політичної партії
    "ВО "Батьківщина"

    Фракція Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

    Постійна комісія з питань екології, раціонального природокористування, використання природних ресурсів, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків катастроф

    Ясь
    Богдан Леонідович

    "Європейська солідарність"

    Фракція "Європейська солідарність"

    Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

    Бучанська Районна Рада

    08293, м. Буча, вул. Інститутська, 22

     bucharayon.rada@gmail.com

    097-120-36-39

     

    Розклад роботи

    Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

    Обідня перерва: 13.00 - 13.30

    Вихідні дні: субота, неділя


    © 2021 Бучанська Районна Рада